Blogger Nedir Blogger Ne İşe Yarar ,Blogger Uygulaması

Blogger, kısa zaman içerisinde internet üzerinde son derece popüler olan ve ilgi çeken içerik yönetim sistemleri arasında yer alır. İnternet teknolojilerinin gelişmesi ve farklı yazılımların ortaya çıkması ile birlikte sunulan hizmetlerin kapsamında da çok ciddi farklılıklar söz konusu olmuştur. Türkiye, her geçen gün farklı bir hizmet ile tanışıyor ve bunu aktif olarak kullanma yolunda da önemli adımlar atıyorlar. Google, bildiğimiz üzere internet teknolojileri dediğimiz zaman tüm dünya genelinde aklımıza gelen ilk kuruluştur.
Zaman içerisinde insanlara tamamı ile ücretsiz hizmetler sunarak bu anlamda fark yaratan firmanın en büyük projelerinden birisi olarak Blogger sistemini gösterebiliriz. Bu sistem, tamamı ile ücretsiz olarak sunulan bir çeşit web sitesi oluşturma aracı olarak da biliniyor. Sistem ile alakalı olarak çok daha geniş kapsamlı bir bilgi verme amacındayız.

Blogger Nedir?

Blogger sistemi, Google firması tarafından ücretsiz olarak sunulan ve gelişmiş XML kod biçimleri ile hazırlanmış ücretsiz bir İçerik Yöntim Sistemi olarak dikkatleri çekiyor. Bu sistem, diğer birçok farklı içerik yönetiminin aksine PHP kodlama biçimini değil XML kod biçimini tercih etmiş ve bu anlamda da farkını ortaya koyarak kolay geliştirilebilir bir yapı haline gelmiştir. Ülkemiz genelinde son birkaç sene içerisinde bilhassa bayan blogcuların sayısında ortaya çıkan rakamsal artış da ciddi anlamda ilgi çekiyor.
Blogger sistemi sayesinde artık herkesin bir web sitesi olabiliyor. Google firmasının sistem içerisinde ücretsiz olarak sunduğu tema seçeneklerini de anlık olarak tercih ederek görsellik anlamında tam kafanızdaki gibi bir web sitesi oluşturmak artık çok daha kolay bir hale geldi.

Blogger Ne İşe Yarar?

Blogger sistemi tamamı ile ücretsiz olarak sizleri web sitesi sahibi yapmaktadır. Tamamı ile Google hizmeti olduğundan dolayı son derece güvenilir ve kaliteli bir sistemdir. Blogger oluşumunun asıl amacı da budur. Herkes web sitesi sahibi olsun ve internet üzerinde paylaşımlar yaparak katkı sağlasın diye Google firması yetkilileri bu konu ile alakalı olarak çalışmalarını tamamlamış ve Blogger sistemini oluşturmuştur. Bu sistem, kayıt aşamasında sizlerden sadece bir mail adresi istiyor ve sizleri otomatik olarak web sitesi kurulum ekranına yönlendiriyor.
Blogger sistemi içerisinde dilediğiniz içeriğe sahip dilediğiniz temayı kullanarak inanılmaz web siteleri ortaya çıkarmanız mümkün hale gelecek. Bu sistem sayesinde online ortamdaki paylaşımcı web sitelerinin sayısı da artacak. Sistem bildiğimiz BLOG sistemidir. İçerisine yazı girerek paylaşımlarda bulunabileceğiniz bir günlük olarak da kullanabilir, ilerleyen süreçte Google Adsense imkanlarını da kullanarak sistem üzerinden çok ciddi gelirler elde edebilme şansına da sahip olabilirsiniz.
Yazıyı okuduktan sonra bende blogger olmak istiyorum derseniz tam size göre bir mobil uygulama sunacagız bu uygulama reklamsız hizmet verdiği için küçük bir miktar(2tl)  ile satın alıyorsunuz,İsterseniz reklamlı sürüm ücretsiz vardır
Özellikleri;Her zaman çevrimiçi olun.

Birden çok kullanıcı paneli girişi.

Reklam yok ve asla olmayacak.

Hızlı ve sade pratik uygulama.

Otomatik taslaklara ekleme.

Yapılan yorumları görme.

Makalelerinize etiketler ekleyebilirsiniz.

Blog sitenizi uygulama üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Tema düzenleyip değiştirebilirsiniz.

Şablonlardan html düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca eklemek istediğiniz özellikler varsa e posta atabilirsiniz.
Reklamsız Yüklemek İçin Tıklayınız 

       

Yazar: cihan

0 thoughts on “Blogger Nedir Blogger Ne İşe Yarar ,Blogger Uygulaması

  Sibel

  (2 Mart 2019 - 13:04)

  Güzel bir bilgilendirme yazısı olmuş.
  Sosyal medya hesaplarına göre daha kullanışlı ve çok amaçlı olan blogger ı herkese tavsiye ederim.
  Teşekkürler editör

  Admin

  (2 Mart 2019 - 15:57)

  Rica ederim Sibel hanım Blogger için çok az derecede uygulama vardı gerçekten

  kitapindirbiz

  (2 Mart 2019 - 16:40)

  faydalı ve detaylı bilgiler için teşekkür ederim aydınlatıcı bir yazı olmuş.

  TeknoJust

  (2 Mart 2019 - 17:52)

  Bloggera başlıyacak arkadaşlar için altın niteliğinde makale

  Osman ALKAN

  (4 Mart 2019 - 19:12)

  Blogger nedir tam ve detaylı bir bilgi veren bir yazı kaleme almışsınız. Elinize emeğinize sağlık.

  Biriktirdiklerim

  (17 Mart 2019 - 14:27)

  Faydali ve guzel bilgiler

  Tesettürlü Elbise

  (11 Mayıs 2019 - 12:40)

  Çok güzel bir yazı olmuş, blogspot ile yeni site açıcaklar için faydalı bir yazı.

  Kenar Yazarı

  (15 Haziran 2019 - 22:48)

  Bloggerlar sayısı artması gereken kişilerdir. Blog yazmak özgürlüktür ve blog yazanların sayısının artması internete özgün içerikler girmesine büyük katkı sağlayacaktır. Okuyalım ve yazalım… Birileri mutlaka yazdıklarımızı okuyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir