Whatsaround Nedir, Nasıl Kullanılır, Nasıl Para Kazanılır?

                    Whatsaround Nedir, Nasıl Kullanılır, Nasıl Para Kazanılır?

Günlük hayatımızda sosyal paylaşım uygulamalarını sıklıkla kullanıyoruz. Fakat Instagram benzeri bu uygulama sayesinde sosyal medyada gezinirken ünlüler gibi para kazanabiliyorsunuz. Peki, bu Whatsaround nedir, nasıl kullanılır ve nasıl para kazanmamıza olanak sağlamaktadır?

Whatsaround Nedir?

Whatsaround aslında Instagram benzeri fotoğraf ve videoların paylaşılabildiği yeni nesil sosyal medya uygulamasıdır. Fakat Instagramdan farklı olarak uygulamayı kullanan herkes para kazanabiliyor. Uygulamada fotoğraf, video paylaşımları ve diğer kişilerin paylaşımlarını beğenerek Steem sanal parası kazanabiliyorsunuz. Uygulamada bu para ShotCoin olarak adlandırılıyor ve biriktirilen bu ShotCoin’ler ile marketten Ethereum, Starbucks, AmazonGoogle Play ve AppStore hediye kartları alabiliyorsunuz ancak seçim size kalmış.
Uygulamayı kullanabilmek için diğer sosyal platformlarda olduğu gibi basit bir üyelik aşamasıyla hesabınızı oluşturmanız gerekmektedir. Hesabınızı BURADAN oluşturarak 5$ değerinde ShotCoin kazanabilirsiniz. Üyeliğimizi açtık asıl sorun uygulamayı aktif bir şekilde nasıl kullanmamız gerekmektedir?
nedir-nasil-kullanilir-para-kazanmak-1
Whatsaround’u sadece mobil uygulamalar üzerinden kullanabiliyorsunuz. Bu yüzden öncelikle telefonunuza göre AppstoreGoogle Play üzerinden uygulamayı indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra tarayıcı üzerinden oluşturmuş olduğumuz hesap ile uygulamaya giriş yapmamız gerekmektedir.
Uygulamaya giriş yaptıktan sonra profil sayfanızın sağ üst kısmında bulunan üç noktaya tıklayarak genel ayarlamaları yaptıktan sonra uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederiz. Çünkü profilinizdeki tüm alanları doldurduktan sonra 10 ShotCoin kazanıyorsunuz. Ayrıca tüm alanları doldurup telefonunuzu onaylamazsanız ShotCoin kazanamıyorsunuz ve market üzerinden işlemlerinizi de gerçekleştiremiyorsunuz.
nedir-nasil-kullanilir-para-kazanmak-2
Takip ettiğiniz ve bulunduğunuz konuma yakın yapılan paylaşımlar Anasayfaya (Instagram keşfeti gibi) düşüyor. Bu paylaşımları beğenebiliyor, beğenmiyor, yorum yapabiliyor ve kaydedebiliyorsunuz. Uygulamada konumları takip edebiliyorsunuz ve o konumda paylaşılan içerikleri görüp oylayabiliyorsunuz.
nedir-nasil-kullanilir-para-kazanmak-3
Uygulamada yapılan paylaşımlar anlık yapılabiliyor telefonunuzdaki herhangi bir görseli veya videoyu paylaşamıyorsunuz. Çekmiş olduğunuz içerikleri düzenliyebiliyor ve etiket ekleyerek paylaşabiliyorsunuz.
nedir-nasil-kullanilir-para-kazanmak-4

Whatsaround’da Nasıl Para Kazanılıyor?

Gelelim uygulamada ShotCoin ve Sp’ler nasıl kazanılıyor? Uygulamanın Anasayfasın Instagram’ın keşfet kısımdan pek bir farkı yok. Öncelikle profilinizdeki tüm alanları doldurduktan sonra 10 ShotCoin kazanıyorsunuz. Profil fotoğrafı koymanızda size 2 ShotCoin kazandırıyor. İlk fotoğraf ya da videonuzu paylaştığınız da da 1 ShotCoin kazanıyorsunuz. Uygulamayı kullanmadan toplamda 13 ShotCoin kazanıyorsunuz. Geri kalan ShotCoin’leri kazanmak için uygulamanın günlük görevlerini tamamlamanız gerekmektedir.
nedir-nasil-kullanilir-para-kazanmak-5
Uygulamanın verdiği görevler ise günlük belli bir sayıda Sp toplamınız gerekmektedir. Bu Sp’leri Anasayfa’da çıkan içerikleri beğenerek, yorum yaparak ve kendi paylaştığınız resimlerin beğenilmesiyle birlikte kazanabiliyorsunuz. İşin bu kısmı biraz sizin aktifliğinize bağlıdır. Günlük görevleri tamamladıkça geçtiğiniz seviye kadar ShotCoin kazanırsınız. Daha fazla Sp kazanıp ShotCoin’lerinizi artırmak istiyorsanız kaliteli görseller paylaşıp uygulamayı aktif olarak kullanmalısınız. Uygulama ile ilgili kafanıza takılanları yorum kısmından sorabilirsiniz. Bol kazançlar…
Hesap Oluşturmak İsteyen  Burdan Kayıt Olabilir.

Yazar: cihan

0 thoughts on “Whatsaround Nedir, Nasıl Kullanılır, Nasıl Para Kazanılır?

  Tolga Evcimen

  (6 Şubat 2019 - 01:09)

  ama günlük görevler hiç açılmıyor. sadece like ve yorum atarsak sp alıyoruz.

  Sessiz Haykırış

  (17 Mart 2019 - 19:28)

  verimli bir yazı olmuş elinize sağlık

  Sessiz Haykırış

  (22 Mart 2019 - 21:07)

  Whatsaround Nedir ile ilgili güzel bir anlatım olmuş teşekkürler.

  Mehmet Ortaç

  (24 Haziran 2019 - 10:43)

  En kısa zamanda mutlaka deneyeceğim. Bu tip uygulamalardan her zaman uzak durdum. Çünkü kuruş kuruş biriktirilerek bir kazanç elde edilebileceğini düşünmüyorum. Ancak tanıtımını yaptığınız Whatsaround uygulamasında uygulama mağazalarında kullanılabilmek için birikim yapabiliyoruz. Bu işin güzel ve keyifli tarafı.

  BiPudra.com

  (29 Haziran 2019 - 14:20)

  Whatsaround uygulamayı çok yerden duydum bir kaç yerde açıklayıcı bilgler aradım ancak bulamadım ta ki sizin yazınızı okuyana kadar. Ayrıntılı bir şekilde çok güzel anlatmışsınız hemen uygulamayı kullanmaya başlıyorum.

  Seda

  (29 Haziran 2019 - 14:59)

  Whatsaround uygulamasını en kısa zamanda deneyeceğim. Amazon kartlarına ihtiyacım var . Bu yazı için teşekkürler benim için çok faydalı oldu🙂🙂🙂

  whatsaround uygulaması çevremde çok kişiden işittiğim ama tam olarak işlevinin ne olduğunu bilmediğim bir uygulamaydı. Yazınızı okuduktan sonra denemeye karar verdim. İlginç ve keyifli olabilir. Yakın gelecekte blockchain teknolojisi ve coin kullanımı iyice gündemimize girecek belli ki. Tanıttığınız için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir